Zaujalo nás

Články:

 

Dětské samolepky na zeď


Logo zuzasamolepkyBěhem těhotenství jsme se nemohli dočkat tak jsme alespoň připravovali pokojík pro prcka. Že to bude kluk jsme věděli (ale zapomněli nám říct ,že tu bude malý rošťák :) tak se pokoj zařizoval na míru pro něj. Vymalovat na zeleno, postýlka, stoleček, záclony s autíčky, koberec se silnicí, půl tuny plyšáků, gumová stavebnice, pár balónů (kdyby byl chlapec fotbalista) a nějaké autíčka(kdyby nebyl fobalista,ale závodník). Super, jen stěny nám přišly trošku holé. Obrazy nám do dětského pokoje nepřišly jako to pravé ořechové, plakáty jsou až pro puberťáky, tak jsme se rozhodli namalovat nějaké auta a letadla sami. Po pár pokusech nám došlo, že to taky nebyla šťastná volba. Malování potřebuje um a trénovanou ruku ,což bohužel není náš případ.

Hledali jsme na internetu alternativu a narazili na samolepky. Ano věděli jsme, že jsou samolepky na auto nebo sklo, ale že drží i na zdi pro nás byla novina. Ale stačilo se chvíli pídit po tom jak je to možné a za chvíli bylo jasno. Na výrobu nálepek na stěnu se používá speciální fólie která požívá vyšší vrstvu lepidla a nemá problém držet i na nerovném povrchu. A protože jsme potřebovali samolepky do dětského pokoje padla volba na obchůdek specializovaný právě na samolepky pro děti.

Velký výběr motivů, přehledný web, jednoduchý výběr barev a velikosti co si víc přát? Super kvalitu a dobrou cenu samozřejmě! :) Náš (tedy spíš manželův) výběr padl na dvojplošníky,jednak budou vysoko a malý na nějakou dobu nedosáhne, ale hlavně protože s nimi létal jeho dětský hrdina Biggles. :)

Lepení bylo dost jednoduché, návod byl přiložený ,ale v podstatě ani nebyl potřeba. Pokud nejste nadaní kreslíři a chcete zútulnit prckovi pokoj, můžu Zuza samolepky vřele doporučit.

Mezi samolepkami najdete i písmenka a nápisyLetadla která jsme nakonec vybrali