Samolepky dítě v autě

Oblíbené a originální samolepky dětí na auto se jménem, nebo jiným textem, dle vašeho přání. Velká škála motivů holčiček, kluků, sourozenců nebo dvojčat. Vybrat si můžete ze spousty barev.

Samolepky dítě v autě Počet produktů: 223

Podkategorie

 • Holky

  Samolepky dítě v autě holčičky. V téhle kategorii najdete spoustu originálních samolepek pro holky. Můžete si zvolit i jméno dítěte nebo jiný popisek např: Janička v autě, vezu Klárku!,vezu poklad atd. Vybrat barvu nálepky můžete z našeho barevného vzorníku. Jednoduše nalepte na auto, ať ostatní řidiči vědí, že vezete váš poklad a dávají větší pozor na silnicích!

 • Kluci

  Samolepka dítě v autě s volbou vlastního jména. Kategorie plná originálních nálepek pro kluky, chlapečky, i miminka. Jednoduše nalepíte na auto, aby si ostatní řidiči dávali velký pozor. Zvolit si můžete barvu, text i typ písma z naší nabídky. Samolepku můžete lepit jak na karoserii tak i na sklo a to i zrcadlově zevnitř auta.

 • Dvojčata

  Kategorie pro dvojčátka. Narodili se vám hned dvě děti najednou? Máme pro vás spoustu motivů. Na přání vám vyrobíme jména dětí nebo krátký text. 

 • Unisex

  Nechcete aby bylo patrné jestli vezete holčičku nebo chlapečka? Pak právě v téhle kategorii si můžete vybrat ze samolepek na auto tu pravou. Jsou zde motivy, které sdělí jen, že vezete dítě v autě. Nemusíte zvolit žádný text, mohou být beze jména. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 223 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 223 položek