Siluety
Samolepky na auto – siluety, známé a oblíbené nálepky, které prozradí váš zájem, oblíbený sport, koníček nebo profesi. Samolepky skvěle drží nejen na autě ale v podstatě na každém hladkém povrchu. Ukažte ke kterému „gangu“ patříte !

Siluety Počet produktů: 318

Podkategorie

 • Atletika - vrhy a skoky

  Královna všech sportů. Ne nadarmo se těší této přezdívce. Historicky sahá až do starého Řecka a obsahuje spoustu disciplín založených na přirozených pohybových vlastnostech člověka, jako chůze, běh, skok, hod a samozřejmě víceboje. V této kategorii máme zařazeny z atletiky pouze skoky, vrhy a hody. Běh s jeho mnoha variantami si zasloužil samostatnou kategorii - BĚH.

 • Badminton

  Pro laickou veřejnost je badminton možná jen takové to "pinkání přes síťku", ale ve skutečnosti jde o nejrychlejší raketový sport, který je velice náročný na postřeh, hbitost i kondici. A rychlost smeče se pohybuje okolo 300 km/h . (Světový rekord se blíží dokonce k neuvěřitelným 500 Km/h). Pro hráče této skvělé hry je propagace, třeba i naší samolepkou na auto, téměř povinnost.

 • Balet

  Balet, sport nejen pro vaše princezny ale i prince. Balet, to jsou piškoty, nadýchaná sukýnka, hudba a tanec. Nalepte si samolepku i na vaše auto, aby všichni věděli, že jste příznivci tohoto krásného umění. 

 • Baseball

  Baseball je kolektivní pálková hra. Národním sportem je sice v USA, ale i nás je spousta fanoušků a hráčů této výborné hry. Od roku 1993 je i u nás baseballová extraliga. Pro všechny milovníky baseballu nabízíme samolepky na auto, které ukáží jaký sport je ten nejlepší!

 • Basketbal

  Basketbal, neboli košíková, je oblíbený kolektivní sport pro všechny. Oblíbená je i městská varianta streetball, protože ne všude je profesionální hřiště a zahrát si s kamarády na ulici je prostě na pohodu. Ať už jste profesionál nebo jen amatér, který rád poskakuje pod košem, máme pro vás samolepku na auto. Stačí si jen vybrat. 

 • Běh

  Běh, sport při kterém nepotřebujeme žádné cvičební pomůcky, jen nazout boty (někdy ani ty ne) a jde se na to. Vyjma pár sportů (jako třeba šachy :) ) je běh opravdový základ. Ať už přímo při hře, jako u fotbalu nebo při kondičním tréninku. Lidé mají málo pohybu a vymýšlí komplikované pohybové aktivity, ale bohužel zapomínají na přirozený pohyb jako je chůze a běhání. Zapojte se do rostoucí rodiny běžců a udělejte tomuto sportu alespoň malinkou reklamu - třeba právě naší samolepkou na auto.

 • Bojová umění

  Bojová umění jsou stará snad jak lidstvo samo. Už od starověku vojevůdci i jednotlivci využívali taktiku a soustavu tréninkových postupů k získání převahy nad protivníkem. V dnešní době se bojová umění stala  velmi specifickým druhem sportu. Je to sport který klade nároky na fyzičku, sílu, rychlost i odolnost. Nic pro slečinky nebo padavky. A pro všechny, kteří se nezaleknou tvrdého tréninku a odříkání jsme připravili velkou nabídku samolepek bojovníků na auto.

 • Bruslení

  Je bez diskuze, že se stále modernějším sportem se stává in-line bruslení, ale je třeba nezapomínat na rychlobruslení (a jako Češi, díky Martině Sáblíkové, na tuto disciplínu snad ani zapomenout nemůžeme) nebo krasobruslení.U krasobruslení se již ocitáme jednou bruslí na poli umění a baletu. A kde by byl hokej bez bruslí? Naše samolepky jsou vhodné na auto pro milovníky a propagátory všech druhů bruslení.

 • Cyklistika

  Cyklistika, sport, který se za  poslední roky u nás neuvěřitelně rozmohl. Na silnicích a stezkách potkáváte početné skupiny tzv: cykloturistů, kteří jezdí rekreačně po celé naší krásné zemičce. Neskutečná výhoda tohoto sportu je, že se můžete kochat při zocelování těla.  Ale potkáte i spoustu závodních cyklistů, kteří to berou opravdu vážně a trénují až "na krev". To proto, že kolo je jejich vášeň. Naše vášeň jsou zase kvalitní samolepky na auto. A třeba pro cyklisty máme opravdu velký výběr!

 • Fotbal

  Fotbal je mezi sporty opravdový fenomén, hraje se v nejzapadlejší vesničce stejně jako na nejluxusnějších světových stadionech. S míčem si hrají malí kluci i hvězdy první kategorie. Fotbal opravdu nezná hranic. Připravili jsme pro vás samolepky na auto s motivy fotbalistů -ukažte že patříte k obrovské fotbalové rodině.

 • Golf

  Golf pochází ze Skotska, tedy alespoň v podobě jak jej známe. Kořeny tohoto sportu se dají vystopovat až do středověké Číny.Někteří tvrdí, že vznik římské hry Paganica. Ať už je pravda jakákoliv, jedna věc je jistá golf je úžasná hra a skvělý relax, což je důvod proč tato hra přečkala staletí. Zajímavostí je, že od roku 2016 je golf (znovu) olympijským sportem. A opravdovou raritou se stal odpal Alana Sheparda na Měsíci v roce 1971! Stal se tak jediným sportem, který byl zahrán mimo planetu zemi. A to už je důvod nalepit si na auto samolepku golfisty a hrdě se k tomuto kouzelnému koníčku hlásit.

 • Gymnastika

  Ať už sportovní nebo moderní gymnastika, ukažte že fandíte tomuto sportu. Ozdobte si auto naší samolepkou na auto, kdy si můžete vybrat  ze spousty motivů a barev. Je možnost i výroba textu, kdy samolepka bude originál přímo pro vás. 

 • Hasiči

  Hasiči patří do našich záchranných složek. Hasičské jednotky se skládají jak z profesionálů tak dobrovolníků. Tyhle spolky správných mužů i žen přijedou na pomoc každému kdo se dostane do svízelné situace. Ať už se jedná o požár, ten hlavně, ale také dopravní nehody, povodně, různé situace kdy je potřeba cokoliv vyprostit, třeba zvířátka, zapadlé těžké stoje a spoustu dalších mimořádných situacích.

 • Hokej

  Samolepky na auto - siluety hokejistů. Vedle fotbalu nejoblíbenější sport v České republice. Celý národ s napětím sleduje mistrovská utkání našeho nároďáku, stejně jako extraligu nebo působení slavných rodáků v NHL. Ukažte, že jste správný fanoušek a ozdobte si auto samolepkou hokejisty!

 • Horolezectví

  Horolezectví je velký soubor různorodých činností. Nedá se úplně specifikovat, má spoustu oddělených kategorii a každá má svůj vlastní název. Ať už lezete po skalách nebo umělých stěnách, ve sněhu, ve velkých výškách nebo u nás po skálách je to určitě adrenalin. Horolezectví je u někoho relaxace pro někoho tuhý sport. 

 • Hudba

  Kdo by neměl rád hudbu. Každý si může vybrat  tu svou, která  bude ladit jeho srdci. Je mnoho žánrů a stylů kdy se jedná o vážnou, popovou, lidovou nebo duchovní. 

 • Jóga

  Jóga je soubor cvičení pro získání duševního i tělesného zdraví.  Podle své filozofie o životě je pravou podstatou věčné bytí, vědomí a blaho. Pak už je na nás , kterou jógu si vybereme a jak ji bude cvičit. Jóga je poslední dobou hodně rozšířená, žijeme v hodně stresující době a právě jóga je jedním ze způsobů jak se naučit co je pro každého z nás důležité.

 • Lidé

  Samolepky v této kategorii jsou siluety lidí, při různých denních činnostech nebo okrajových profesí..K samolepce na auto vám můžeme zhotovit i text podle vašeho přání.

 • Lyžování – snowboard

  Milujete zimní sporty, fandíte českým sportovcům?  V této kategorii máme pro vás samolepky na auto s tématem lyžování , snowboardu, a poslední roky u nás hodně oblíbeného biatlonu. Podle vašeho přání můžeme k samolepce vyrobit i vámi zvolený text.

 • Motorky

  Motorky, motokros, rychlá jízda, svoboda, požitek...vše co evokuje tuhle kategorii samolepek na auto. Vyberte si, která je vám nejbližší a ozdobte si i vaše auto...jsou situace kdy holt motorku budete muset nechat v garáži a vyrazit na čtyřech kolech. Můžeme vyrobit i vámi zvolený text a bude to nálepka přímo a jen pro vás.

 • Ostatní sporty

  Nenašli jste kategorii pro váš oblíbený sport? Do této kategorie budeme zařazovat samolepky na auto méně rozšířených sportů. I zde je možnost volby vlastního textu.

 • Plachtění a padáky

  Rogalo, let horkovzdušným balónem, seskoky padákem to vše tu najdete. Formou samolepky na auto ukážete ostatním, že se výšek nebojíte, že seskok a pád volným pádem je úžasné adrenalinové vybití. A můžete k samolepce přidat i krátký text nebo nějakou vtipnou hlášku.

 • Potápění a plavání

  Kategorie plná originálních samolepek na auto. Vybrat si můžete hned v několika barvách a můžete přidat i text. Samolepka se stane vaší osobní vizitkou na autě kdy dáte všem vědět, že milujete potápění a plavání. Plavání je jeden z mnoha sportů, při kterém si měří síly plavci a plavkyně i na olympiádách. Potápění jako sport se praktikuje také, a to hlavně hloubkové potápění, kdy potápěči a potápěčky měří svoji trénovanost hluboko pod hladinou. 

 • Rugby a Americký fotbal

  V téhle kategorii samolepek na auto najdete siluety dvou sportů, které se zejména hrají v Americe. Ale i tu u nás se najde určitě spousta fanoušků a rádi si nalepí na auto tyhle nálepky ragby a amerického fotbalu. S textem nebo jménem budou určitě velmi originální a udělají parádu na vašem automobilu nebo i jiném místě.

 • Rybáři

  Tichý blázen, tak se lidově říká rybářům. Pravda to je ovšem jen na půl. Nejsou blázni, jen chtějí utéct od shonu a stresů běžného života. Do ticha a klidu - k vodě.  V našich krajích, hodně preferovaná záliba. Ale spousta rybářů  vyjíždí i za hranice naší republiky, zkusit štěstí a pokusit se o životní úlovek. Podívejte se na naši nabídku samolepek rybářů a ryb  na auto, ať vás ostatní "blázni" poznají.

 • Skateboard

  Sport, který praktikují zejména mladí lidé. Je náročný na koordinaci celého těla a také je v něm plno pádů, a to i hodně bolestivích. Pro staré kosti nic moc. Jízda na skateboardu je určitě plná adrenalinu. Máte možnost si nalepit samolepku na auto nebo na jiné místo, třeba právě na skate. Vyrobíme ji právě pro vás v barvě ve které se vám bude líbit nejvíce a je možnost vytvořit i nápis, jméno nebo oblíbenou značku. 

 • Surf a lodě

  Vodní sporty. Sem jsme zařadili windsurfing, kanoistiku a surfování. Samolepky jsou vhodné zejména pro milovníky vody a plavání. Jen tak si vyrazit k vodě a trochu si zasportovat. Kdyby tak bylo pořád jen slunce a teplo. Velký výběr barev, s možností vlastního textu. Nalepte si naši samolepku na auto se siluetou a budete určitě spokojeni.

 • Tanec

  Jste fanda do tance?  Pak právě pro vás máme originální samolepky na auto. Nalepte si siluetu vašeho oblíbeného tance. Disko, breakdance, streetdance, společenský tanec.. je jich opravdu mnoho.  Tanec jsou  pohyby do rytmu hudby, kdy se zrelaxujeme a nebo můžeme pomocí hudby vyjádřit spoustu emocí, což už bychom mohli řadit do umění. Pokud byste si nevybrali z naší nabídky. Určitě nám napište a rádi vám vyjdeme vstříc. 

 • Tenis a badminton

  Tenis, tzv. bílý sport. Celosvětově oblíbený sport. Kdy nejvyšší světové turnaje mají velikou oblibu a sledovanost. Jména tenistů a tenistek jsou pojmem pro fandy tohohle sportu. Nalepte si samolepku na auto a ukažte ostatním, že se řadíte k tenistům. Aby samolepka byla ještě originálnější, můžete si zvolit i vlastní text. 

 • Volejbal

  Míčová hra, až pro 12 hráčů. Volejbal je pro společenské lidičky, kteří se rádi baví a ještě si u toho zasportují.  Ať už hrajete závodně nebo jen tak pro radost, proč si nenalepit i samolepku na auto. Budete originální a můžete si zvolit i vlastní text, jméno nebo název týmu. 

 • Vzpírání a kulturistika

  Kategorie pro všechny " blázny" do cvičení a budování svalové hmoty. Ale najdete tu i samolepky pro nadšence do fitness, což je životní styl, kdy si budujete tělesnou kondici, zdravé tělo a pohyblivost. Samolepky jsou zde pro všechny jak muže, ženy i teenagery. Můžete si zvolit i vlastní text k siluetě.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 318 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 318 položek